SEO – Arama Motorları Optimizasyonu

360 tasarım web tasarımı

SEO - Arama Motorları Optimizasyonu

Ulaşılabilir olun

SEO = Search Engine Optimization, Arama Motorları Optimizasyonu anlamına gelmektedir.
SEO, sitenizin trafiğini arttırmada en önemli etken güçtür.

360 Tasarım SEO Sakarya

Neden SEO Yaptırmalıyım ?

Web sitesi yaptırdınız fakat yeteri kadar organik ziyaretçi sitenize gelmiyor veya satış yapamıyorsanız, bu noktada en önemli faktörlerden biri SEO çalışmalarıdır. 
Web siteniz görünürde çok güzel olabilir, fakat bu ziyaretçi sayısını arttırmaz, aksine yanlış metotlar uygulandı ise SEO açısından handikap bile oluşabilir. Bundan dolayı sitenizin görsel kalitesi önemli olsa da, SEO uyumlu altyapıya sahip olması ve SEO dostu olarak yapılandırılması önemlidir. Peki neden SEO yaptırmalısınız?

Arama motorları, web sitenizi taradıktan sonra, kendi veritabanlarına sitenizin bilgilerini kaydeder. Eğer etkili bir SEO çalışması gerçekleştirdiyseniz, ilgili kelimelerde yapılan aramalarda web siteniz arama sonuçlarının üst sıralarında yer alacaktır. Bu durumda sitenize daha çok ziyaretçi gelmesi sağlanır.

Temel SEO çalışması, web sitenizi kurarken yapılması gereken çalışmalardır. Genel yapının SEO uyumlu olması, süreklilik açısından önemlidir.

Teknik

Özel teknikler ile en ideal SEO yapısını oluşturuyoruz

Teknoloji

Güncel algoritmalara uygun teknolojileri kullanıyoruz

360 tasarım sakarya web tasarım ajansı

Tecrübe

10 yıldır SEO konusunda deneyimli ve başarılı ekip

Dönüşüm

Doğru çalışmalar ile yüksek dönüşüm sağlıyoruz

SEO Çalışmalarında Dikkat Edilmesi Gerekenler

SONUÇ ODAKLI BİR BAKIŞ

Arama Motorları Optimizasyonu - SEO - Google

BİR ARAMA MOTORU NASIL ÇALIŞIR?
Öncelikle sitenizin varlığını bilmesi gerekir. Buna ‘Crawl etmek’ diyebiliriz. Web siteniz Crawl edildikten sonra botlar tarafından sürekli ziyaret edilir. İndekslenme aşaması ise sitenin arama motoruna eklendiği kısımdır. Bu kısım Crawl işleminden 1-2 gün sonra gerçekleşebileceği gibi tüm sitenin arama motoruna kaydı 80 gün kadar sürebilir ( sayfa sayısına göre değişebilir). İndeksleme aşamasından sonra sitenin Query yani sorgu kısmında görüntülenmesi durumu belirlenir. Bir site sonunculuktan en üst seviyeye çıkabileceği gibi, spam olduğu tespit edilirse tamamen silinebilir.

Temel SEO çalışmaları yapıldıktan sonra, sektörünüze ve hedef kitlenize göre analiz, istatistik ve ölçümlemeler yapılır. Bunun neticesinde size özel bir SEO stratejisi çıkartılır. Yapılacak çalışmalar web sitesi, sosyal medya, blog, sektörel siteler vb. alanlarda gerçekleşir.

Web Sitenizde kuvvetli bir SEO ( Arama Motorları Optimizasyonu ) altyapısı olsun, Google, Yandex vb aramalarında en üstte çıksın, web sitenizin ziyaretçisi artsın istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Youtube SEO Hizmeti

Youtube SEO hakkında bilgi için tıklayınız

 

Tecrübe
0 Yıllık
Proje
0
Mutlu Müşteri
136

SEO REFERANSLARIMIZ

Referanslarımızın bazılarını aşağıda görebilirsiniz

Gerçek Müşterilerden Gerçek Yorumlar

DOĞRU TERCİH,
BAŞARILI BAŞARILI SONUÇLAR

Bizim işimiz; dijital çalışmalarda başarılı sonuçlar elde etmenizi sağlayarak,
işletme – marka değerinizi arttırmaktır.

HIZLI İLETİŞİM