3D Modelleme & Animasyon

360 tasarım web tasarımı

3D Modelleme & Animasyon

Hedef kitlenize uygun fikirler

3D modelleme alanında size özel çözümler sunarak projelerinizi uzman ekibimiz ile değerlendiriyor ve en ideal çözümü sunuyoruz.

İçindekiler

Neden 3D Modelleme ya da Animasyon Film Yaptırmalıyım ?

360 Tasarım, işletmenizi bir adım öne taşıyacak, müşteri ya da hedef kitlenizin dikkatini çekerek etkileşiminizi arttıracak 3D animasyon filmler, 3D tanıtım reklamları, ve 3D sunum filmleri hazırlamaktadır. Ayrıca mimari projeleriniz için 3D görselleştirme ve animasyon alanında hizmet vermektedir.
Çalışılan projeye göre 3 Boyutlu görselleştirmenin birçok avantajları ve getirileri vardır.

3D Mimari Modelleme Hizmetleri

360 Tasarım müşterilerine mimari tasarım, 3D mimari görselleştirme ve endüstriyel ürün 3D görselleştirme hizmetleri sunmaktadır.
Piyasada görülenin aksine 360 tasarım olarak yapılan tüm çalışmalar en gerçekçi kalitede sonuç alınacak şekilde hazırlanmaktadır.
Projelerinizin ekonomik ve uygulanabilir olması için 3D çalışmaların yapılması önem arz etmektedir.
Projeleriniz için 3D mimari modelleme hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilir, projelerinize destek alabilirsiniz.

Videoyu Oynat

3D MODELLEME & ANİMASYON REFERANSLARIMIZ

Referanslarımızın bazılarını aşağıda görebilirsiniz

Senaryo

Sizi dinliyor ve sonrasında markanız için en doğru senaryoyu oluşturuyoruz

Modelleme & Animasyon

Lisanslı yazılımlarla yapımı planlanan sahnelere uygun 3D modelleme yapıyor ya da animasyon filmleri hazırlıyoruz

Kurgu

En önemli kısım olan video kurgusu uzman ekip tarafından yapılmaktadır

3D Modelleme Projelerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

3D SANAL TUR YAPIMI

360 Tasarım ekibi olarak, sanal tur teknolojileri alanında öncü bir firmayız. Amacımız, müşterilerimize en gerçekçi ve etkileyici 3D sanal tur deneyimlerini sunmaktır. Yenilikçi yaklaşımlarımız ve ileri teknoloji çözümlerimizle, her bir projede detaylara gösterdiğimiz özen ve yaratıcı bakış açımızla, müşterilerimizin beklentilerini aşmayı hedefliyoruz.

3D SANAL TUR

Nasıl Yapıyoruz?

1. İnceleme ve Veri Toplama

Mimari projelerin, teknik planlarını detaylı bir şekilde inceliyor ve tüm gerekli verileri topluyoruz. Eğer var ise mimari projenin 3d hazır modellerini talep ediyoruz.

2. 3D Modelleme ve Sanal Ortam Yaratma

Aldığımız planları kullarak, sanal tur yapılmak istenilen alanların 3D modellerini oluşturuyoruz. Mevcutta 3d hazır modeller var ise projeye uygun dekorasyon yapılarak sanal tura uygun hale getiriyoruz. Bu modeller, gerçek dünyanın dijital yansımaları olup, her detayın aslına uygun olmasını sağlıyoruz. Bu aşamada gelişmiş modelleme yazılımlarını ve teknolojilerini kullanarak, mekanın her açıdan keşfedilebilmesini mümkün kılıyoruz.

3. Etkileşimli Sanal Turların Oluşturulması

3D modellerimizi tamamladıktan sonra, bunları etkileşimli sanal turlara dönüştürüyoruz. Kullanıcılar, bu turlar sayesinde mekanları adeta yerindeymiş gibi gezebiliyor, etkileşimli bilgi noktaları ile mekan hakkında detaylı bilgilere ulaşabiliyorlar.

4. Mobil ve Web Entegrasyonu

Sanal turlarımızı, kullanıcıların kolayca erişebilmesi için hem mobil cihazlarla uyumlu hem de web üzerinden erişilebilir hale getiriyoruz. Böylece, kullanıcılar diledikleri yerden ve cihazdan mekanları keşfetme imkanına sahip oluyorlar.

Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için çok önemli. Bu nedenle, her proje sonrası kapsamlı destek sağlıyor ve gerektiğinde sanal turlarımızı güncelliyoruz. Müşteri geri bildirimlerini dikkate alarak, her zaman daha iyi hizmet sunmak için çalışıyoruz

TEKNİK BİR BAKIŞ

3D Modelleme

“3D Modelleme” terimi, özel bir yazılım kullanarak bir nesnenin üç boyutlu bir temsilini oluşturma sürecini ifade eder. 3D model olarak adlandırılan bu temsil, bir nesnenin boyutunu, şeklini ve dokusunu net bir şekilde gösterebilir. Gerçek olmayan tasarımların yanı sıra mevcut var olan öğelerin de 3D modellerini oluşturarak markalaşma yolunda önemli adımlar atabilirsiniz.

Daha öncede ifade ettiğimiz gibi, bir görüntü bin kelimeye bedeldir. Ürününüzün veya mimari modelinizin bir 3D modeli sizi herhangi bir standart 2D görüntüden çok daha ileriye götürebilir. Yakın zamandaki teknolojik ilerlemeler, fotogerçekçi 3D modeller oluşturabilmeyi mümkün kıldı. Bu tarz içerikler projelerinizi her zaman bir adım ileriye taşıyacaktır.

3D modelleme & animasyon film yapımında, uzman ekibimiz ile profesyonel projeler sunarak etkili ve kaliteli içerikler üretmenizde size destek oluyor, markanızı bir adım daha yukarı taşıyoruz.

Tecrübe
0 Yıllık
Proje
0
Mutlu Müşteri

DOĞRU TERCİH,
BAŞARILI BAŞARILI SONUÇLAR

Bizim işimiz; dijital çalışmalarda başarılı sonuçlar elde etmenizi sağlayarak,
işletme – marka değerinizi arttırmaktır.

HIZLI İLETİŞİM