Hakkımızda

Hakkımızda

#biz

360 Tasarım'ı Tanıyalım

2008 yılında başlayan dijital yolculuğumuz 2011yılında kurulan 360 Tasarım markası ile devam etmektedir. 360 Tasarım Türkiye farklı şehirlerindeki müşterilerinin yanı sıra yurtdışına da hizmet vermektedir. 

Önceliğimiz güven temelli iş prensipleri çerçevesinde çözüm sağlamaktır.

Sürekli gelişen teknolojiye uyum gösteren 360 Tasarım deneyimli ve uzman kadrosu ile iş ortakları için fayda oranı yüksek dijital çözümler sağlamaktadır.

Müşteri memnuniyetine önem veren firmamız, iş ortaklarına 365 gün destek sağlayarak,, hizmetlerinde sürekliliği sağlamaktadır.

İş felsefemiz; kısa vadeli, günü kurtaracak yaklaşımların aksine, uzun vadeli düşünerek, doğru yaklaşımları sergilemektir.

GÜVEN

Dijital dünyada genelde çoğu kişinin muzdarip olduğu konu güvenilir bir ajans ile çalışmaktır. İyi araştırma yaparak iş ortağınızı seçmeniz ilerde pişmanlık yaşamanızın önüne geçecektir.

TAM KAPSAMLI ANALİZ

Projenin başarılı olması için aklınıza gelmeyecek detayları düşünüyor, kapsamlı ve detaylı analizler gerçekleştiriyoruz 

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Başarılı bir çalışmayı teslim almanız önemlidir. fakat çoğu kişinin kaçırdığı daha önemli olan sürdürülebilirliğin sağlanmasıdır.

TECRÜBE

Tecrübeli bir ekip ile çalışmak bir çok değişkene sahip dijital medya alanında duraksamadan yol almanızı ve başarıya ulaşmanızı sağlayacaktır.

BAŞARILI SONUÇLAR

doğru seçimler ile elde edilir