Kurumsal Kimlik Çalışmaları

Kurumsal Kimlik Hazırlanışı

Firma / Kurumunuzun bir kişiliği vardır. Biz buna Marka Kişiliği diyoruz. Nasıl ki bir iş görüşmesine gitmeden ya da bir toplantıya gitmeden en iyi halimiz ile görünmek için özen gösteriyorsak, Kurumsal Kimlik çalışmalarımız ile hedef kitlenize en pozitif intibayı vermenizi sağlıyoruz.

Kurumsal duruşunuz, profesyonel iş hayatınızın tüm ritmini belirler. Sadece bir logo bana yeter diyorsanız, tekrar düşünün deriz. Çünkü kurumsal kimlik dendiğinde, şirketinizin ihtiyacı olan tüm değişkenler bir bütünlük göstermelidir. Logonuz, antetli kağıdınız, zarflarınız, web siteniz ve hatta uygulamanız gibi sayısız alanda bir bütünlük tam bir profesyonel duruş anlamına gelir.

Detay çok şey anlamına gelir. Şirketinizin renkleri, bir ülkenin bayrağı gibi kutsal ve önemli.

Milyonlarca renk arasından, sizinki hangisi? Gelin, markanızı birlikte renklendirelim.

Times New Roman hala hoşlandığınız yazı tipiyse, fikrinizi değiştirmenin vakti gelmiş gibi duruyor. Markanızın kullanacağı dil, aynı zamanda kullandığı yazı tipi ile ortak olmalıdır. En doğru yazı tipini birlikte seçelim.

Boş bir sayfaya, harika bir anlam katın. Firmanızın kurumsal yazışmalardaki akılda kalıcı ve profesyonel aracı antetli kağıtlardır.

Hem arşivleme hemde müşteri ile iletişimde, kurumsal bir koruyucu katman görevini gören kapaklı dosyalar, firma duruşunuzu çok şık kılmaktadır.

Teklifler, faturalar, talepler ve daha fazlasını neredeyse hergün bir adrese gönderiyorsunuz. İşte tam bu noktada markanıza ait harika bir zarfa ihtiyacınız var. Size özel tasarımlı diplomat zarflar için diplomat olmanıza gerek yok, gerçek bir şirket vizyonu yeterli.

Basit notlar bazen bambaşka bir fırsatın hatırlatıcısı olabilir. Siz, personeliniz veya hediye ettiğiniz müşteriniz. Sizi hep bu blok notlarla hatırlayacaklar.

Küçük hatırlatıcılar, büyük bir etki bırakabilir. Firmanızın logosunun bulunduğu şirin bir küp not, masanızın vazgeçilmez bir aksesuarıdır.

Peki internetin yeni dünyası ne olacak? Söyleyelim, internet dünyasına uyum sağlayamamışsanız öyle bir dünyada var olmamışsınız demektir. Şimdi vakit kaybetmeden, kurumsal yapınıza uygun bir web sitesi için bizimle iletişime geçin. Gelin  firmanızı baştan sona doğru bir kurumsal kimliğe birlikte kavuşturalım.