Sakarya Reklam Ajansı

Sakarya Reklam Ajansı

360 Tasarım

360 Tasarım - Sakarya Dijital Reklam Ajansı

2008 yılında başlayan dijital yolculuğumuz 2011 yılında Sakarya – Adapazarı’nda kurulan 360 Tasarım markası ile devam etmektedir.  Şuan Serdivan Sakarya’daki ofisinden Türkiye farklı şehirlerindeki müşterilerinin yanı sıra Sakarya ve çevresine dijital medya konularında hizmet vermektedir.

Sakarya’da dijital medya alanında faaliyet gösteren sayılı reklam ajanlarından biri olan 360 Tasarım, dijital pazarlama konusunda tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.

Sürekli gelişen teknolojiye uyum gösteren 360 Tasarım reklam ajansı deneyimli ve uzman kadrosu ile iş ortakları için fayda oranı yüksek dijital çözümler sağlamaktadır.

GÜVEN

Dijital dünyada genelde çoğu kişinin muzdarip olduğu konu güvenilir bir ajans ile çalışmaktır. İyi araştırma yaparak iş ortağınızı seçmeniz ilerde pişmanlık yaşamanızın önüne geçecektir.

TAM KAPSAMLI ANALİZ

Projenin başarılı olması için aklınıza gelmeyecek detayları düşünüyor, kapsamlı ve detaylı analizler gerçekleştiriyoruz 

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Başarılı bir çalışmayı teslim almanız önemlidir. fakat çoğu kişinin kaçırdığı daha önemli olan sürdürülebilirliğin sağlanmasıdır.

TECRÜBE

Tecrübeli bir ekip ile çalışmak bir çok değişkene sahip dijital medya alanında duraksamadan yol almanızı ve başarıya ulaşmanızı sağlayacaktır.

Sakarya'da Reklam Ajansı

seçerken dikkat edilmesi gerekenler

  • Dijital mecralarda tecrübeli olması 
  • Kurumsal Kimlik oluşturulması konusuna deneyimi
  • Web Tasarım hizmeti vermesi
  • Sosyal Medya ve Dijital kanallar konusundaki hizmetler